Akıllı telefon markalarından Xiaomi, Redmi 9 serisi için yeni pek çok akıllı telefon daha ekleyecek. İşte ayrıntılar…

Çok amaçlı bir dörtlü kamera kurulumuna sahip giriş seviyesi Redmi akıllı telefon olan Xiaomi Redmi 9, tam bir f/p ürünü. Hızlı, geniş açılı grup çekimleri,çarpıcı ayrıntılarla yakın çekim ya da güzel portre fotoğrafları çekmek için Redmi 9 yeterli olabilir. Cihaz ayrıca Kaleidoscope ve Palm Shutter gibi birinci sınıf kamera özellikleriyle eğlence ve yaratıcılığı fotoğraf deneyimine entegre ediyor. Ayrıca telefon 6.53 inç FHD + Dot Drop ekrana sahiptir. Ayrıca, hareket halinde koruma için TÜV Rheinland Low Blue Light sertifikası ve Corning Gorilla Glass ekranla geliyor. Çift SIM ve NFC özelliği de mevcut.

Redmi 9C ise yepyeni giriş seviyesi akıllı telefon. Etkileyici bir video izleme deneyimi için devasa bir 6.53 inç Dot Drop ekran ve daha fazlasını yapmak ve telefonlarından daha fazla zevk almak isteyen kullanıcıları tatmin eden 5000 mAh yüksek kapasiteli bir pil ile donatılmıştır. Redmi 9C, 2.3GHz’e kadar çıkabilen sekiz çekirdekli bir oyun yonga seti olan MediaTek Helio G35′e sahiptir. Ayrıca, çeşitli durumlarda net ve görüntüleri hızlı ve kolay bir şekilde yakalayabilen AI optimize üç kameraya sahip.

Redmi 9A da kardeşi gibi bir 6.53 ”Dot Drop ekran ve 5000mAh yüksek kapasiteli bir pil ile donatılmıştır. Redmi 9A, sorunsuz bir günlük kullanım deneyimi sağlayan sekiz çekirdekli bir oyun yonga seti olan MediaTek Helio G25’e sahiptir. Ayrıca, çeşitli durumlarda net ve net görüntüler yakalayabilen AI optimize edilmiş 13MP arka kamera da bulunur. Ürünün en dikkat çekici yanı ise yalnızca 99 Euroluk fiyat etiketine sahip olması.