Yakında oyun dünyasına yeni bir oyun daha dahil olacak. The Nothing, oyuncular için resmen duyuruldu.

Oyun distopik Los Angeles şehrini konu alacak ve 2108 yılında geçecek. PXL Corporation ve bu firmanın dünya üzerindeki durdurulamaz kontrolünün hikayesini anlatacak olan ilgi çekici yapımda biz de olaylara müdahale etmeye çalışan karakter olacağız.

The NOTHING’te yetenekli bir mühendis olan ve PXL için çalışan, Los Angeles ütopik şehrinin dışında yaşayan Dresden karakterinin rolüne bürüneceğiz. Dresden’in annesinde nadir gelişen bir kanser türü ortaya çıkarken, banka hesabı ise tıbbi bakım masraflarını karşılayamamaktadır. Dresden bu durumda bir karar vermek zorunda kalır ve annesine yardım etmek için her şeyden vazgeçer.

İlgi çekici bir açık dünya rol yapma oyunu olacağa benzeyen The NOTHING için aynı zamanda bu ayın sonunda bir Kickstarter destek kampanyası da düzenlenecek. Eğer Kickstarter kampanyası başarılı olursa oyuna daha çok görev eklenecek, grafikler geliştirilecek ve daha büyük, etkileyici bir dünya meydana getirilecek. Oyuna multiplayer modunun eklenmesi de söz konusu. Bakalım ilerleyen süreçte nasıl bir oyunla karşılaşacağız.