Mi 9 akıllı telefonu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sızıntılar çok artınca bu kez resmi bilgiler de ortaya çıkmaya başladı.

Şirket CEO’su Lei Jun ayrıca Snapdragon 855’in gelişim aşamasında Qualcomm uzmanlarıyla birlikte, bu platformdaki cihazlar için seçenekleri tartıştıklarında, geliştirme ve test etme konusunda en iyi optimizasyon ve hatta yatırım yapma yollarını aradıklarını da sözlerini ekliyor.

Mi 9 ve Snapdragon 855’in gücünü / yeteneklerini “Savaşçı meleği” ne benzeten Xiaomi’nin 22 Şubat’ta Çin’de gösterime girecek film için özel bir ortaklık geliştirdiği ifade edildi.

Mi 9’un şu ana kadar arkasını gösteren resmi görüntüleri yayınlandı. Sadece üç kameranın yer verildiği sırt tarafından oldukça güzel göründüğünü ve yeni renk seçenekleriyle bir hayli havalı göründüğünün altını çizelim. Ön kısım için sızdırılan bazı fotoğraflar ise kafalarda bazı soru işaretlerine neden oldu. Zira su damlası şeklinde çentikli yapı akıllı ara Redmi Note 7’yi getirdi. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?