Xiaomi markasının Mi 10 telefonunun ne zaman piyasaya sürüleceği belirlendi. İşte detaylar..

Daha önce, Black Shark kurucu ortağı ve Black Shark Teknoloji CEO’su Luo Yuzhou,mevcut form ışığında, insanların çevrimdışı toplandığı geleneksel basın konferansının artık uygun olmadığını, bu yüzden Black Shark‘ın yüksek kaliteli bir çevrimiçi basın toplantısına ev sahipliği yapacağını söyledi. Ayrıca Black Shark 3 serisi ve Xiaomi 10 serisi çevrimiçi olarak beraber pazara sunulabileceği de söylentiler arasında.

Fiyat açısından bakacak olursak,Xiaomi’nin yeni cihazlarının başlangıç ​​fiyatı 3500 yuan‘ı aşabilir ve üst versiyon fiyatının 4.000 yuan’ı aşması bekleniyor. Ancak 5.000 Yuanı geçme gibi bi olasılığı yok.

Çekirdek konfigürasyonunda, her iki cihazda FHD + çözünürlüğüne ve 90Hz yenileme hızına sahip hiperboloid OLED delikli ekranlar kullanıyor. Qualcomm Snapdragon 865 amiral gemisi platformu,LPDDR5 ve UFS 3.0 flash bellek ile gelecek. Ayrıca,Dört kamera, 66W’a kadar süper hızlı şarj ile gelecek olması da dikkatleri üzerine çekiyor. Ürünün ülkemizde de piyasaya sürülmesi beklenmekte.