Merhaba arkadaşlar. WordPress’in bir sonraki sürümü olan wordpress 3.9 için geliştirilme çabaları devam ediliyor. Bu aşamada wordpress 3.9 un beta sı olan beta2 yi denemek isteyenler için yayınlanmış durumda. WordPressten yapılan açıklamada;

WordPress 3.9 Beta 2 şimdi test etmek için kullanılabilir!

Biz daha bir yüz yaptığınız değişiklikleri Beta 1 beri, ama biz bir Nisan sürümü hedefimize vurmak için gidiyoruz eğer biz hala sizin yardımınıza ihtiyacımız var. Için dışarı bakmak için ne için, üzerine üzerine kafa lütfen  Beta 1 duyuru yazılan . Beta 2 değişikliklerin bazıları şunlardır:

  • Doğrudan görsel editör gömülü ses ve video oynatıcı Rendering.
  • Editör, medya yöneticisi ve tema yükleyici için görsel ve fonksiyonel iyileştirmeler.
  • TinyMCE, görsel editör arkasında yazılım çeşitli hata düzeltmeleri.
  • Tema özelleştiriciniz ile yönetimi widget’inin Lots düzeltmeleri.

Her zaman olduğu gibi,  size bir hata buldum düşünüyorsanız , size gönderebilirim Alfa / Beta alanda  destek forumlarına. Eğer bir tekrarlanabilir hata raporu yazarken rahat iseniz Veya,  WordPress Trac bir tane dosya . Orada, sen de bulabilirsiniz bilinen hataların bir listesi  ve  biz sabit ettik her şeyi  şimdiye kadar.

Bu yazılım geliştirme hala,  o yüzden bir üretim sitede çalıştırmak tavsiye etmiyoruz.Sadece yeni sürümü ile oynamak için bir test sitesi kurma düşünün. WordPress 3.9 test etmek, denemek  WordPress Beta Tester  (siz “kenar nightly’ler kanama” isteyeceksiniz) eklentisi. Ya da olabilir  burada beta indir  (zip).

Orjinal Konu : http://wordpress.org/news/2014/03/wordpress-3-9-beta-2/