Bir süredir Steam’e gelmesi beklenen We. The Revolution oyunu resmen çıktı. İşte detaylar…

Tek oyunculu olarak oynanacak olan We. The Revolution tarihsel olaylara ışık tutan bir oyun olarak karşımıza çıktı. 1794’lü yıllarda Paris’e gideceğimiz oyunda Fransız Devrimi’nin kanla bastırılmış olaylarına tanıklık edeceğiz. Devrimci mahkemenin bir yargıcı olarak görev alacağımız yapımda, tehlikeli politikalara dahil olacağız. Fransız Devrimi’nde kimin öleceğine kimin hayatta kalacağına karar verecek, insanların devrim düşmanı yaftası giymesine engel olacağız.

Fransız Devrimi’nin baskıcı atmosferine giriş yapacağımız oyunda Alexandre Dumas ve Joseph Conrad’ın klasik romanlarından da izler karşımıza çıkacak. Vereceğimiz kararlarla yüzleşeceğimiz oyunda verdiğimiz kararlar ailemizi de etkileyecek. Hatta verdiğimiz kararlar bazen ailemizin hayatını da konu alacak.

Oyun içerisinde tanıkları sorgulayacak, kanıtları inceleyecek, ipuçlarını birleştireceğiz. Sıra tabanlı taktiklerle harmanlanan oyunda sıra dışı görseller de yer alacak. Zengin içeriği ile oyuncuları sürükleyici bir gerilim ortamına götürecek olan We. The Revolution, Steam’de bilgisayar oyuncularına sunuldu.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / 8.1 / 10
İşlemci: 3.0 GHz Dual-Core – Intel Core 2 Duo E8400
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB VRAM, Intel HD 4400 / NVIDIA GeForce 9600GT / AMD Radeon HD 3850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Oyunun sistem gereksinimlerinin de günümüze nazaran oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz.