Warhammer: Chaosbane oyunu piyasaya sürüldükten sonra en çok merak edilen şey ilk inceleme puanlarının nasıl olduğuydu. Buna dair bir gelişme yaşandı.

Eko Software tarafından geliştirilen ve şu sıralar bekleneni veremeyen Warhammer: Chaosbane tüm platformlarda satışlarına devam ediyor. Büyük umutlar ile geliştirilen ve yayınlanan fragmanlar ile oyuncuların iştahını kabartan yapım Steam’de oyuncular tarafından değerlendiriliyor. Şuana kadar aldığı incelemelerde ‘karışık’ olarak değerlendirilen yapım bekleneni verememiş gibi duruyor. 6 farklı paket halinde oyuncuların beğenisine sunulan yapım en düşük paketin 139.00 TL’ye en yüksek paketi olan Magnus’u ise 194.60 TL’ye satıyor.

Müthiş savaşların yer aldığı yapımda oyuncular 4 karakter sınıfı arasından seçim yapacak, kendilerine özgü beceriler kazanabilecek ve karakterlerini kişiselleştirebilecekler. 180’den fazla gücün yer aldığı yapımda oyuncular canavarları etkisiz hale getirerek bu güçlere ulaşabilecek ve daha güçlü hale gelebilecekler.

70’ten fazla yaratığın yer aldığı yapımda dileyen oyuncular tek başına dileyenlerde koop olarak 4 oyuncu ile birlikte oyunun tadını çıkarabilecekler.

Warhammer: Chaosbane’in İnceleme Puanları

PCGamesN: 7/10
IGN: 8.7/10
IGN Italy: 7.3/10
Techraptor: 7/10
TheSixthAxis: 7/10
Cubed3: 7/10
PCInvasion: 3/5
GameSkinny: 7/10

Oyun genel itibariyle iyi puanlar almışa benziyor. Bu sebeple geleceğinin parlak olduğunu söylemek mümkün.