Dünyada en çok  kullanılan DJ mix programı olan Virtual DJ, 100 milyonun üzerindeki indirilme sayısı ile rakiplerinden neredeyse 10 kat daha fazla indirilme oranına sahiptir.. Arayüzü hem çok kullanışlı hemde kafa karıştırmayacak şekilde tasarlanmış VDJ ile ses dosyalarınızı video dosyalar ile mixleyebilir ortaya değişik müzikli videolar çıkarabilirsiniz.

Ara yüzünde seçebileceğiniz DJ skinlerinden bazıları Pioneer, Numark, Hercules, Denon, Gemini, Vestax  gibi markaların arayüzlerini bulabilirsiniz. Ayrıca son sürümünde kullanılan özel ses motoru ile çok daha net ses alabiliyorsunuz , değiştirilebilir skinler sayesinde binlerce değişik skin internetten indirebilirsiniz.

DJ işlerine meraklı olanların en çok tercih ettikleri program sayesinde iki parçayı aynı anda çalabilme yada parçalar arasında geçiş yapabilme veya iki parçayı karışık olarak çalabilme özelliklerini bir arada bulabileceğiniz program ayrıca müzik kayıdı yapabilme özelliğine de sahip.

Toplam indirilme sayısı 100 milyonun olması, kolay kullanımı ,tüm fonksiyonlarına tek panelden ulaşabilme , kafa karıştırmayan yapısı ile DJ programları arasında açık ara lider olan program kesinlikle tavsiye edilir. 

Yeni Sürüm ile gelen yenilikler: Uzun süredir beklenen Virtual DJ 8 sonunda yayımlandı. 3 yıldır süren uzun çalışmalardan sonra yeni bir ses işleme motoru üzerine kurulan program yüksek seviyeli mixlerde daha iyi performas sağlamaktadır. Yeni geliştirilen motor sayesinde sonraki versiyonlarda daha yüksek oranda işleme ve daha kaliteli mixler elde edeceğinizden eminiz.

browser

Virtual DJ 8 İndir