Mizahi yönü oldukça kuvvetli olan Untitled Goose Game oyunu önümüzdeki haftadan itibaren hem Xbox hem de PlayStation tarafında oynanabilir olacak.

20 Eylül 2019’da PC ve Nintendo Switch platformlarında piyasaya sürülen Untitled Goose Game şuana kadar yarım milyon adet kopya satışını geçerken oyunculara da eğlenceli anlar sunmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Xbox One ve PlayStation 4 platformuna da geleceği belli olan Untitled Goose Game bilgisayar sürümünü Epic Store üzerinde oyuncular ile buluşturmuştu. 1 yıl sonra Steam’e gelecek olan oyun eğlenceli yapısı ile her kesimden oyuncuya ulaşmayı başarırken PlayStation 4 ve Xbox One platformunda da heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Eurogamer’ın bugün yaptığı habere göre Untitled Goose Game 17 Aralık’ta Xbox One ve PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulacakmış. Yapılan haberde kaynak olarak TrueAchievements adlı site gösterilirken oyunun PlayStation 4 ve Xbox One’a 25 yeni başarım ile geleceği ifade ediliyor.

4K Ultra HD grafik açılarına sahip olacak olan oyunun dosya boyutu Xbox One’da 1 GB olacakmış. Kendi kazımızı da yaratma fırsatı bulacağımız oyunda yaramaz bir kazı kontrol edecek ve köylüleri çıldırmaya çalışacağız. Böylece oyuncular sıra dışı bir oyun deneyimi elde edebilecek.