Unruly Heroes oyununa dair yeni bir gelişme yaşandı. Oyun çok yakında PlayStation 4 e de gelecek.

Ocak 2019’da bilgisayar, Xbox One ve Switch oyuncularına sunulan Unruly Heroes hatırlayacağınız üzere Nisan ayında PlayStation 4 platformu için de duyurulmuştu. Oyun PlayStation 4 platformu için 28 Mayıs’ta lansmana çıkacak.

10 Nisan’da yaptığımız haberlerde Unruly Heroes’un PlayStation 4 platformuna da geleceğinden bahsetmiş ve ilkbahar aylarında yayınlanacağından söz etmiştik. Bugün gelen haberler ile oyunun resmi çıkış tarihi belli oldu. Magic Design Studios imzası ile hem konsol hem de bilgisayar platformuna çıkan Unruly Heroes, kısa bir sürede bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirildi. Ocak ayında PC’ye çıkan yapım, Nisan ayında da PS4 platformu için duyuruldu.

Aksiyon ve macera oyunu türünde karşımıza çıkan Unruly Heroes bugün gelen bilgiler ile resmi çıkış tarihini duyurmuş oldu. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Unruly Heroes, 28 Mayıs 2019’da PS4 oyuncularına sunulacakmış. 2D grafik açılarına sahip olan oyunda 4 farklı karakteri yönetebilecek ve benzersiz devasa yaratıklar ile karşı karşıya geleceğiz.

İlerleme sisteminin yer aldığı oyunda ilerledikçe daha zorlu düşmanlar ile karşı karşıya geleceğiz. Ancak oyun kontroller bakımından standart olup kullanıcıyı fazla zorlamayacağa benziyor.