Tüvtürk – Araç Muayene Randevu Almak İçin ‎Hızlı ve Kolay Randevu Alma Hizmeti
Tüvtürk araç muayene istasyonları nerede? Tüvtürk araç muayene istasyonlarında neler gerekiyor? Tüvtürk araç muayene istasyonlarında nelere dikkat ediliyor? Tüvtürk ten daha hızlı ve kolay nasıl araç muayene randevu alınır?

Merhaba arkadaşlar. Araç muayene süresi gelen arkadaşlarımıza ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Bazı çakma araç muayene sitelerinde araç muayene randevuları için ücret talep edilmekte. Sakın bu gibi sitelere kanmayınız. Araç muayenesi için bu adresten ücretsiz randevu alabilirsiniz. Randevu alırken araç plakası ve Tescil No / Asbis numarasının olması gerekiyor.

Araç muayenesine gitmeden önce bir ustaya aracınızı muayene için baştan aşağı kontrol ettirmenizi tavsiye ederim. Eğer eksik bişey bulurlarsa aracınızda bir sürü git gel olmaması için.

tuvturk-arac-muayene-randevu-2014

Otomobillerde 2014 yılı için araç muayene ücreti 165,20tl olarak görünmektedir. Bu tutar zaten randevu alırken karşınıza ne kadar ücret olduğuna dair bilgi olarak gösterilecektir. Daha detaylı bilgi için tuvturk.com.tr adlı websitesini ziyaret edebilirsiniz.