Arkadaşlar merhabalar. Facebookta zaman geçirmek ve eğlenmek için çoğu arkadaşımız bizler gibi Top Eleven online menajerlik oyunu oynuyor. Bu oyunda token kazanmak önemli. Bizde ücret ödemeden nasıl token kazanırız onu anlatacağım. Şimdi arkadaşlar android telefonunuz için anlatacağım bedava token kazanmayı.

Oyuna giriş yapın. Alt menülerde görünen token simgesine dokunun. Karşınıza satın alma ekranı çıkacak. Sayfayı sola doğru kaydırın. Şimdi bedava kısmındasınız. SponsorPay, Tapjoy, Supersonic Ads, Token Ads, Trialpay gibi bedava token kazanabileceğimiz alanlar var.

top_eleven_sponsor

Bunlardan birini seçip ister anket doldurun yada soru cevaplayın, android uygulamaları yükleyin bazılarından 1 token bazılarından 2 token kazanın.( Uygulamaları yükleyince uygulamaya giriş yapın yoksa hediye tokeni vermez) Eğer bu uygulamalardan ücretli ürün alırsanız kampanyasına göre daha fazla token kazanabilirsiniz. Örneğin; Şu an olan bi kampanya godaddy den host alana 278 token veriyor gibi. Bu kampanyalar sürekli değişiklik gösterebilir. Her gün sizde bu sayfaya bakıp güncel kampanyalara dahil olarak ücretsiz tokenler kazanabilirsiniz.

Top Eleven Android Uygulaması İndirmek İçin Tıklasana (: