Tomb Raider oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor. Square Enix, virüs nedeniyle oyunculara Tomb Raider hediye ediyor.

Sosyal mesafeyi azaltmak adına insanları evlerinde tutmak için gösterilen küresel çabalarla kendinden bir rol bulan Square Enix, bunun bir hediye olduğunu söyledi. Corona virüsü sebebiyle insanlar sosyal mesafeyi uygulamaya teşvik ediliyor. Evde kalınan boş zamanlar için FootBall Manager 2020 oyunu ücretsiz olarak oynanabilecek!

Bir blog yazısında Square Enix, hem 2013 Tomb Raider hem de Lara Croft and the Temple of Osiris‘in Steam’de ücretsiz olduğunu ve 23 Mart Pazartesi’nden 24 Mart Salı gününe kadar kalacağını doğruladı. Japon oyun gelişticisi salı günü Türkiye saati ile saat 09:00’a kadar Tomb Raider (2013) ve Lara Croft and the Temple of Osiris’i ücretsiz olarak oyunseverler ile buluşturuyor. Headsnatcher‘in geliştiricisi Iceberg Interactive ise 22 Mart 2020 Pazar günü Türkiye saati ile 19: 00’a kadar oyunun ücretsiz indirileceğini duyurdu. Böylece elini çabuk tutan oyuncular Tomb Raider’a para ödemeden ücretsiz olarak sahip olabilir.