Yarış oyunu The Crew 2 için Ubisoft tarafından büyük bir kampanya gerçekleştiriliyor. Kampanya kapsamında oyun ücretsiz olarak oynanabilecek.

The Crew serisinin sonuncusu olarak karşımıza çıkan The Crew 2, konsollarda ve bilgisayar platformunda oldukça geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştı. Steam’de 209.00 TL karşılığında bilgisayar oyuncularına sunulan yapım, bu hafta sonu tamamen ücretsiz olacak. Oyuncuların 13 Aralık – 16 Aralık tarihleri arasında The Crew 2’yi PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda ücretsiz olarak oynayabilecekler. Ubisoft ücretsiz hafta sonuna katılan tüm oyunculara özel bir oyun içi araç sunacak.

Daha öncede olduğu gibi Ubisoft bizlere bazı oyunlarını ücretsiz olarak deneme fırsatı veriyor. Oyuna gelen güncellemelerin ve tüm içeriklerin ücretsiz olacağı hafta sonunda dileyen oyuncular oyunu satın alabilecekler. Oyunu ücretsiz olarak deneyip beğenen oyuncular satın aldıkları takdir de ilerlemelerini hesaplarına aktarabilecekler.

Ücretsiz hafta sonunda oyuncular özel bir yarış aracını da deneyimleyebilecekler. Bilgisayar kullanıcıları Ford GT Turing’i, Xbox One yarışçıları BMW Z4 GT3 ve PlayStation 4 oyuncuları ise Maserati Gran Turismo kullanacaklar.

The Crew 2, Haziran ayında piyasaya sürülmüş ve büyük bir ilgiyle karşılanmıştı.