Street Fighter 4, Street Fighter serisinin son oyununu akıllı telefon ve tabletlerinizde oynamanızı mümkün kılan mobil versiyonudur. Oyun malesef ücretlidir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPod Touch ve iPad‘lerinize indirerek oynayabileceğiniz Street Fighter 4 sayesinde eğlenceyi gittiğiniz her yerde yanınızda bulundurabiliyorsunuz. Ken, Ryu, Chun Lee, Zangief, Dhalsim, Guile, Sagat, Blanka ve Mr. Bison gibi dövüşçülerle özdeşleşen Street Fighter serisinin son oyunu yenilenmiş grafik teknolojisi, yeni kombo sistemi ve süper hareketleriyle aksiyon ve heyecanı en üst dozda yaşatmakta. Bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim (:

iOS cihazlar ve dokunmatik kontroller söz konusu olduğunda ender yakalanan bir başarıya sahip olan Street Fighter 4’te 14 dövüşçüden birini seçebiliyoruz ve 11 farklı dövüş ringinde rakiplerimizle karşılaşabiliyoruz. Eğer oyuna ve kontrollere alışmak isterseniz oyunun Dojo modunda antrenman yaparak yeteneklerinizi geliştirebiliyorsunuz. Oyuna hakim değilseniz bu modu kullanmanızı öneririm.

Street Fighter 4 oyun kontrollerini kişiselleştirmenize imkan tanımakta. Oyunda kontrolleri ekranda dilediğiniz noktaya taşıyabiliyorsunuz ve saydamlık oranlarını ayarlayabiliyorsunuz. Oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz Bluetooth üzerinden arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.

screen568x568

İndir