Günümüzün en çok kullanılan oyun sanal mağazası Steam’de Conan oyunlarına özel büyük bir kampanya başladı.

Funcom imzası ile 2018’in Mayıs ayında lansmana çıkan Conan Exiles beklentileri karşılamayı başarmış ve ikinci oyunu için de zemin hazırlamıştı. Açık dünyası ile oyunculara sürükleyici bir atmosfer sunan yapım 30 Eylül’e kadar Steam üzerinde yüzde 50 indirime girdi. Normalde 109.00 TL fiyat etiketine sahip olan oyun 54.50 TL olarak satışlarına devam ediyor. İndirime ek olarak oyun kısa süreliğine de bedava oynanıyor. Yapım iki gün boyunca Steam üzerinde oynaması ücretsiz oldu.

2019’da karşımıza çıkan Conan Unconquered, ilk oyundan tam 1 yıl sonra Steam üzerinde lansmana çıktı. Bilgisayar oyuncularını tatmin edemeyen Conan Unconquered beklenen başarıyı gösteremezken satışları ile de hayal kırıklığı yaratmıştı. Bugün oyunun iki gün oyunca oynaması ücretsiz olduğu ortaya çıktı.

Normalde 66.99 TL fiyat etiketine sahip olan yapım, 30 Eylül’e kadar yüzde 30 indirime girerek 46.89 TL olarak satışlarına devam ediyor. Dileyen oyuncular bu tarihe kadar oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilecek ve sonra beğendikleri taktirde indirimli olarak 46 TL’den satın alabilecekler.