Oyuncuların bir süredir heyecanla beklediği Steam yaz indirimleri artık resmen aktif oldu. Pek çok oyuncu için son derece cazip indirimler ortaya çıktı.

Yaz indrimleri bugünden yani 22 Haziran’da başlayıp 5 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edeceği geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı.

Yine Her yıl Steam Yaz İndirimleri’nde oyunlar inanılmaz indirim oranları ile satışa sunulacak. Hatta birçok anlaşmalı oyun dağıtıcısı tonla oyunu kapsayan paketleri uygun etiketlerle Steam’e sunuyor.

2 hafta boyunca sürecek olan Steam Yaz indirimleri’yle birçok yeni çıkmış olan oyunlar da yüzde 75’e varan indirimlerden yararlanacak. Eğer istediğiniz oyunlara çok iyi fiyatlara sahip olmak istiyorsanız, buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

İşin en güzel tarafı ise PS Store, Origin, Battle.Net gibi diğer oyun platformları Steam’in bu indirimlerini fırsat bilerek kendi oyun mağazalarında da oyunculara uygun fiyatlar sunmaktalar!

İşte indirimde olan oyunlar!

Yaz indirimlerinin ilk günün en dikkat çeken oyunları ise, Call of Duty serisi ile Tom Clany’s serisinin yüzde 50 indirimler ile birlikte satışa sunuluyor.

Bugünün diğer dikkat çeken indirimi ise Mafia 3 ve Football Manager 2017’yi satın almak isteyen oyuncuları sevindirecek.

Oyuncular Mafia 3’e 119 TL yerine sadece 44 TL ödeyerek satın alabilecek. Football Manager 2017 ise 100 TL fiyat etiketi geleneksel yaz indirimlerinin ilk gününün şerefine 34 TL’ye kadar düştüğünü görmekteyiz. Eğer bu oyunlardan birini satın almak istiyorsanız şu sıralar tam zamanı.