Popüler oyunlardan Squad için yeni bir güncelleme geliyor. İşte güncellemeye ilişkin detaylar…

Türkçe dahil olmak üzere 27 farklı dil desteğine sahip olan Squad günümüzde kadar 1 milyon satış gerçekleştirdi. 116.50 TL olarak satılmaya devam edilen yapım yeni bir güncelleme haberi ile gündeme geldi. Yeni başlayan oyuncular için geliştirilen öğretici modu ile oyuncular oyuna daha çabuk bir şekilde adapte olabilecek ve bilgi sahibi olabilecekler. Bu modun adı da Piyade Eğitimi olarak duyuruldu.

Oyunun arayüzüne ilk kez bir arayüz öğreticisi de eklenirken oyuna çeşitli geliştirmeler de dahil edildi. BMP-2 Piyade Savaş Aracını da oyuna dahil eden güncelleme 1980’li yıllardan kalma bu araç ile bizlere nostaljik bir deneyim sunacak. BMP-2, 3 kişilik bir mürettebata sahip olacak ve 7 yolcu alabilecek. Bu araç dakika da 550 mermi ateşleyebilecek.

Oyun içerisinde yer alan haritalar üzerinde de önemli ölçüde performans artışı yapıldı. Sıradaki gelecek olan güncelleme ile Skorpo ve Yehorivka haritaları optimize edileceği bilgisi de verildi. Ayrıca belirtilen bu iki harita görsel olarak da güncellendi. Bitki örtüsünün de güncellendiği oyunda haritalar gelen optimizasyonlar ile daha iyi yapılara büründü. Güncellemeyi edinerek daha iyi bir Squad deneyimi yaşayabilirsiniz.