e-Spor kategorisinde çok başarılı ilerleyen Türk takım Space Soldiers, bilgisayar oyunları hususunda Türkiye’nin gururu niteliğinde.

Türkiye’nin uluslararası alanda en fazla başarısına sahip olan Space Soldiers takımı, sticker’larını Steam pazarında sergilemeye başladığını açıkladı.

eSpor, yeni gelişen bir spor organizasyonu olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Türkiye’nin bugüne kadar Avrupa ve Amerika’daki gururu olarak nitelendiren Space Soldiers takımı, başarılarını sticker’larıyla taçlandırıyor. ELEAGUE’de gösterdiği başarılar, tüm gözleri üzerine çevirmişken bu yeni haber sevenlerini heyecanlandırdı. Sürpriz bir şekilde Valve, Boston 2018 için hazırlanan sticker’lara Space Soldiers’ı da ekledi. Challernger kategorisinde yer alacak ekip, CS:GO oynayan pek çok Türk oyunseverin hayalini gerçekleştirmiş oldu.

Gelen bu haberle birlikte, artık Steam pazarından Space Soldiers sticker’larını alıp kendi silahlarımıza entegre edebileceğiz. Takıma destek olmak için ise pazarda satılan mühürlü grafitiyi almanız gerekiyor.

Ünlü oyun yapımcısı şirket Valve’in açıklamalarına göre, Pick’Em Challenge de geri dönüyor. Tahminlere göre yine mini bir oyun içerisinde gelecek. Fakat tarihi henüz belli değil.