Sony, görünüş itibariyle klasik saatler gibi olan akıllı saatler geliştirdi. Tabiri caizse bu akıllı saatler için yarı akıllı saat diyebiliriz.

Three Hands Square modelleri hem yuvarlak hem de kare kasa seçenekleri sunuyor. Kare modeller özellikle kadın kullanıcıları hedeflerken 18mm, 20mm ve 22mm ebatlar sunulmakta. Ek olarak üç farklı boyutta deri kayış kullanmanız da mümkün ancak bu durumda NFC hala kullanabiliyorken çelik bantın bildirim işlevinden ödün vermek zorundasınız. Ayrıca, daha önce deri kayışlı model alanlar çelik bileziği de ayrıca satın alabilecek ve tarzına göre istediğini kullanabilecek.

Temmuz ayı sonu itibarıyla ilk olarak sadece Japonya’da satışa sunulacak olan Sony Three Hand Square modelleri başta sadece çelik bilezikle alınabilecek. Deri kayışlı modellerse Aralık ayı sonundan önce çıkmayacak. Ürünün sadece kasası 93 dolarlık fiyat etiketine sahipken, çelik bilezik ise 303 dolardan satılacak. Deri kayışlar ise 75 dolarlık daha cazip bir fiyata sahip.

Giyilebilir teknoloji sektörüne teknoloji devlerinin ilgisi giderek artıyor. Önümüzdeki yıllarda giyilebilir teknolojinin epey büyümesi bekleniyor.