Alanındaki başyapıtlardan Sniper Elite, serinin üçüncü oyunuyla bir kez daha kullanıcıların karşısına çıkacak. Ancak bu kez Nintendo Switch platformunda.

Steam üzerinde 49.00 TL olarak satışlarına devam eden Sniper Elite 3, 2’nci Dünya Savaşı’nı oyunculara sunan en iyi oyunlardan birisi olarak değerlendirilmişti. Oyuncular tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak geri bildirim yapılan oyun yakında Nintendo Switch platformu oyuncularına da sunulacak.

Eurogamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Sniper Elite 3’ün Switch sürümü Ekim ayında yayınlanacakmış. Sniper Elite 3 Ultimare Edition adında yayınlanacak olan oyun, bilgisayar ve konsol platformunda aldığı tüm güncelleme ve genişleme paketleri ile Switch platformuna gelecek.

1 Ekim itibari ile Switch oyuncuları oyuna erişebilecek ve oynamaya başlayabilecekler. Oyun içerisinde askeri araçlar, silahlar, yardımcı karakterler, tanklar ve daha fazlası yer alacak. Ayrıca X-RAY görsel efektler de başarılı bir şekilde oyunculara sunulacak.

Yeni bir fragman eşliğinde oyun içerisinde nasıl bir atmosferi yer alacağı oyunculara gösterilirken, sızma sahneleri ve aksiyon sahneleri de kameralara yansıyor. HD grafik açılarına sahip olacak olan oyunda koop ve multiplayer oyun modları da bulunacak. Oyuncuları oldukça eğlenceli anlar bekliyor.