Sevilen oyun serilerinden Saints Row’un The Third oyunu Switch için çıkmıştı. Şimdi ise yeni bir güncelleme paylaşıldı.

İlk kez 2011 yılında karşımıza çıkan Saints Row: The Third konsol ve bilgisayar platformunda oldukça beğenilmişti. Tam 8 yıl aradan sonra Switch için duyurulan yapım oyuncuları heyecanlandırmıştı. 10 Mayıs itibari ile Switch platformunda oynanmaya başlanan yapım günler sonra oyuncular tarafından eleştirilmişti. Koch Media tarafından Switch oyuncularına sunulan yapım bugün yeni bir güncelleme aldı. Performansı ile oyuncular tarafından geliştirilen yapım yeni güncellemesi ile performans artışına gidiyor.

Altchar’ın haberi ile öğrendiğimiz gelişmeye göre forum siteleri Saints Row: The Third’in performansı hakkındaki şikayetler ile dolup taşmış. Konuyla ilgili Deep Silver hemen performans sorunlarını kabul etmiş ve bir bildiri yayınlamış. Bu bildiri de sorunların en kısa sürede çözüleceği bilgisi oyuncular ile paylaşılmış. Saints Row: The Third’in Switch platformu için yayınlanan yeni güncelleme ile oyunun performansı artırıldı.

Oyun ekranında yer alan ‘Oyunu Sonlandır’ sekmesine tıklandığında oyun içerisinde çökme meydana geliyordu. Yeni güncelleme bu çökme sorununa karşı da bir çözüm getirmekte.