Galaxy S20 akıllı telefonları ile ilgili kullanıcıları üzebilecek bir gelişme yaşandı. Edinilen bilgiye göre Galaxy S20 telefonlarından yalnızca S20 Ultra hızlı şarj teknolojisi için destek sunacak.

Samsung‘un yeni amiral gemisi modellerini tanıtmasına sayılı günler kaldı. 11 Şubat tarihinde tanıtılacak olan Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleri hakkında her geçen gün sızıntılar gelmeye devam ediyor. A’dan Z’ye her şeyi sızan Galaxy S20‘nin bugün de son olarak hızlı şarj desteği ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Çinli teknoloji devi OPPO 65W hatta tam stabil olmasa da 100W hızlı şarj özelliklerini test ediyor. Böyle bir ortamda Samsung‘un yeni amiral gemisi modellerinde yer vereceği hızlı şarj desteği herkesi üzecek gibi görünüyor. Sızdırılan bilgilere göre; Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus modellerinde 25W hızlı şarj desteği yer alacak.

1.300 dolar banında satılacak olan 108 Megapiksellik kamerası ile dikkat çeken Galaxy S20 Ultra modelinde ise 45W hızlı şarj desteği bulunacak. Keşke Samsung tüm modellerinde 45W hızlı şarj desteğini sunsaymış demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte Samusng bir sürpriz yapıp diğer telefonları için de hızlı şarj desteği sunacağını açıklayacak mı? Sanmıyoruz ama böyle bir şey olması durumunda kullanıcılar epey memnun olacaktır.