Heyecanla beklenen RPG Phantom Brigade oyunu için yeni bir duyuru gerçekleştirildi. Böylece oyun hakkında pek çok detay belli oldu.

Brace Yourself Games bugün yaptığı açıklamayla yeni sıra tabanlı taktiksel RPG oyunu Phantom Brigade’in duyurusunu yaptı. Derinlemesine kişiselleştirme özellikleri sunacak olan Phantom Brigade, oyuncu tarafından yönlendirilen bir hikayeye odaklanacak ve hayatta kalan son mech robot pilotlarından birisi olarak düşman ekipmanlarını ve tesislerini ele geçirmeye çalışacağız.

Phantom Brigade ilgi çekici özelliklere sahip. Bunların arasında en çok dikkat çekeni ise oyundaki çevrenin tamamen yıkılabilir oluşu. Oyundaki her bir metrekare, her bir alan yıkılabilecek ve oyuncular etrafı patlatabilecek, düşmanların üzerine yapıları yıkabilecek. Böylece hem bir görsel şölen yaşanacak, hem de oynanabilirlik çeşitlenecek.

Phantom Brigade’da elimizde bir ekip olacak ve çeşitli görevlerde bu gruba komutanlık edeceğiz. Zaman zaman sabotaj görevlerinde düşman ekipmanlarını yıkacağız, zaman zaman da yüksek teknolojili tesislere girerek baskınlar düzenleyeceğiz. Oyun derin özelleştirme sistemiyle de taktir toplayacak. Alanının en etkili oyunlarından biri olacak gibi gözüküyor.