Rogue Company yapımına dair gelişmeler yaşanıyor. Oyunun önümüzdeki yıl piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. İşte konuya dair detaylar…

Çok oyunculu bir nişancı oyunu olarak duyurulan Rogue Company 2020 yılında lansmana çıkacak. PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformunda eş zamanlı olarak yayınlanması beklenen yapım gerçek zamanlı bir şekilde oynanabilecek. Birbirinden farklı silah modellerine sahip olacak olan oyunda erkek ve dişi karakterler de yer alacakmış. Yapım az da olsa battle royale oyunlarına benzeyecek. Oyuncular harita üzerine helikopterden atlayarak oyuna dahil olacaklar. Oldukça hareketli ve tempolu bir oynanışı karşımıza çıkacak olan Rogue Company rekabetçi özelliklere sahip olacak.

PC Gamer’ın haberinde Rogue Company’nin takım tabanlı bir PvP oyunu olarak lansmana çıkacağı ifade ediliyor. Farklı rekabetçi modlara da sahip olacağı ifade edilen yapım sürekli güncellemeler alacakmış. Gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncuları ortak haritalarda buluşturması beklenen yapım, 2020 yılı içerisinde lansmana çıkacakmış. Bakalım nasıl bir oyunla karşılaşacağız?