Oppo Reno 3 Vitality telefonu en sonunda siparişlere açıldı. Ürün ilk olarak ön sipariş aşamasına sokularak satışa çıkarıldı..

Henüz ön sipariş döneminde olan OPPO Reno3 Vitality, Snapdragon 765G yonga setini kullanıyor. Kullanılan bu yonga seti, Aralık ayında satışa çıkan OPPO Reno3‘ün kullandığı Mediatek MT6885Z Dimensity 1000L yonga setinden bir tık daha önde diyebiliriz. Yapılan büyük değişiklere devam ettiğimiz zaman, yeni cihaz da 48 MP çözünürlüğünde dört adet kamera ile karşılaşıyoruz. Serinin diğer cihazları 64 MP’lik ana kameraya sahip iken, bu cihaz çeşitliliği arttırmak adına 48 MP çözünürlükte bir kamera ile gelmiş desek yanlış olmaz. Aynı zaman da 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip olan yeni Reno, şu an için farklı RAM ve Dahili depolama alanını bizlere sunmuyor.

Ön tarafta serinin diğer cihazları ile aynı olan 32 MP’lik bir ön kamera bulunurken, 6.4 inç, 1080 x 2400 piksel Super AMOLED bir ekran da cihazın gücüne güç katıyor. Ayrıca 4025 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte 30W hızlı şarjı destekleyen cihaz, NFC ve 3.5 mm jack girişi ile de küçük ama hoş detayları bizlerle buluşturuyor. Bu cihazın henüz ön sipariş döneminde olduğunu da hatırlatarak, 430 dolar civarında bir etikete sahip olduğunu belirtelim. Bakalım ürün nasıl bir satış performansı ortaya koyacak?