Sevilen oyun Refight The Last Warship, çok yakında PlayStation 4 sürümüyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Refight:The Last Warship çok beğenilmiş olacak ki PlayStation 4 platformu için de duyuruldu. Oynaması ücretsiz olarak gelecek olan yapım bu yıl içerisinde PS4 oyuncularına sunulmuş olacak.

Erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam eden Refight:The Last Warship bilgisayar platformu için Steam üzerinde lansmana çıkmıştı. Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, battle royale modu ile karşımıza çıkmıştı. Hemen hemen her kesimden oyuncunun beğenisini kazanmayı başaran yapım çok oyunculu olarak oynanmaya devam ederken bugün oyunun PlayStation 4 platformu için de geliştirildiği ortaya çıktı.

Gematsu’nun yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Refight:The Last Warship’in PS4 sürümü 2019 yılı içerisinde lansmana çıkacakmış. Yapılan haberde oyunu net çıkış tarihinin belli olmadığı ifade ediliyor.

Bilgisayar platformunda üç farklı dil seçeneği ile oynanabilen yapım muhtemelen konsollarda da aynı içerikler ile karşımıza çıkacak. Doğrudan tam sürüm şeklinde yayınlanmasının beklendiğini de belirtelim.