Yeni Xiaomi Redmi Band akıllı bilekliği çok uygun bir fiyattan gelecek. İşte detaylar…

Daha çok Fitness için geliştirilen bu akıllı bilekliğin en önemli özelliği kim ne derse desin 14 dolarlık fiyatı. Ürün bugün ön siparişe açıldı ve inanmayacaksınız ama ön sipariş fiyatı da 13 dolar olarak belirlendi. 1.08 inç dikdörtgen renkli bir ekrana sahip olan ürünün renkli ekran ile gelmesi de asıl sürprizlerden birisi oldu.

Redmi tarafından yapıla açıklamada yeni nesil akıllı bilekliğin 14 gün boyunca şarj süresi sunabildiği belirtiliyor ama gerçek kullanımda nasıl bir performans ortaya konulacak? Bunu da yapacağımız testte ortaya koyacağız. 5 Farklı spor aktivitesini takip edebilen bu fiyat odaklı ürünün gün boyunca kalp atış hızını da ölçtüğünü belirtelim. Bununla birlikte yeni nesil bilekliğin uyku kalitesini ve süresini izlemeyi desteklediğini de belirtelim.

Buna karşılık Realme nasıl bir ürün tanıtacak biz bunu merak ediyoruz. Ürünün Türkiye pazarına da kısa süre içinde giriş yapması bekleniyor. Son dönemde Xiaomi’nin farklı ürünler ile karşımıza çıkmaya başladığı da gözümüzden kaçmıyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak? Bekleyip görelim.