Rage 2 oyununa dair gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Oyun için yeni bir güncelleme daha çıkışını gerçekleştirdi. İşte ayrıntılar…

Cep yakan fiyatı ile satışlarına kaldığı yerden devam eden Rage 2 bugün aldığı güncelleme ile hatalarını da düzeltmeyi hedeflemişti. Geçtiğimiz gün Bethesda tarafından duyurulan güncelleme bugün oyunculara beraberinde yeni bir modu da getirdi. Yeni mod ile oyunculara yeni bir hikâye içeriği sunulurken bı modda oyuncular tüm silahlarını, yeteneklerini ve gelişmelerini kullanabilecekler. Bu modda oyuncuları küçük bir sürpriz de bekliyor olacakmış.

Oyuncuların bildiği üzere oyun içerisinde pop-up bildirimlerinde oyun duraklıyor ve bazen de çökmelere neden oluyordu. Güncelleme ile artık gelen bildirimler oyunu duraklatmayacak ve çökmeye neden olmayacak. Karanlık alanlar için oyuna gelen el feneri ile oyuncular içerikleri aydınlatabilecekler. ARK eğitimlerine katılmak istemeyen oyuncular seçenekler kısmından eğitimleri kapatabilirler.

Bunlara ek olarak yayınlandığı günden bu yana çeşitli hatalar ile gündeme gelen Rage 2, en yeni güncellemesi ile hataların bir kısmını giderdi. Yanlış yönlendirmeler, mağazadaki sorunlar, uzun süren dövüşler ve daha birçok meydana gelen sorun çözüme kavuşturuldu.Güncellemeyi edinerek daha iyi bir Rage 2 deneyimi yaşayabilirsiniz.