Günümüzün en çok oynanan oyunlarından PUBG hem indirim aldı hem de güncelleme geldi. İşte detaylar…

Bilgisayar platformu için önce 67.00 TL sonra 87.00 TL fiyat etiketine sahip olan PUBG 30 Temmuz’a kadar yüzde 50 indirimli olarak oyunculara sunuluyor. Dileyen oyuncular şuan Steam üzerinden oyunu 43.50 TL olarak satın alabilir ve hayatta kalma mücadelesine katılabilirler. Buna ek olarak oyunun resmi Steam topluluk sayfasından yapılan bir duyuruya göre oyunun 4.1 güncellemesi de yayınlanmış.

4.1 güncellemesi ile oyunun 4’ncü sezonu oyunculara sunulmuş oldu. Yeni sezon beraberinde Survivor Pass 4’ü de getirirken oyun içerisine 100’den fazla kilitli yeni ödülünde eklendiği bilgisi veriliyor. Oyuna yeni bir silah olan Deagle’da eklenirken Deagle’ın 3 seviye kaskı tek atışta kırabileceği bilgisi oyuncular ile paylaşılıyor. Deagle oyun içerisindeki en yüksek hasar verebilen tabanca olma özelliğine de sahip olacak.

Oyuna yeni eklenen seçenek ile oyuncular silahlarındaki kozmetikleri otomatik bir şekilde değiştirebilecekler. Oyuncular artık binalarda kenarlara tutunarak ilerleyebilecekler. Artık oyun içerisindeki yakıt bidonları patlayabilir oldu. Böylece oyuncular farklı bir eğlence stilini daha kullanabilir.