Planet Coaster oyununa sahip olmak isteyenler ancak yüksek fiyatı nedeniyle satın alamayanlar için güzel bir haberimiz var. Oyun kısa süreliğine büyük bir indirim aldı.

112.00 TL yerine kısa süreliğine yüzde 55 indirimle 50.40 TL’ye satılan Planet Coaster oyunculara fantastik bir simülasyon dünyası sunuyor. 9 farklı dil seçeneği ilar karşımıza çıkan yapım rengarenk içerikleri ile bir döneme damga vurmuştu. Oyun içerisinde bir lunaparkı işletiyor ve bu lunaparka müşteri çekmeye çalışıyoruz. Renkli içerikleri ve eğlenceli oynanışı ile 7’den 70’e oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran simülasyon oyunu hala geniş bir kitle tarafından oynanıyor. 9 farklı dil seçeneğine sahip olan yapım ülkemizde az bir kitle tarafından oynanıyor.

Yayınlandığı dönem inceleme puanları ile bekleneni veren Planet Coaster 20 Eylül’e kadar indirimli olarak oyunculara sunuluyor. İlk zamanlarına göre çok düşük satışlara imza atan sevilen oyun aldığı güncellemeler ile de mevcut içeriğini genişleterek oyunculara tasarım ve zevk konusunda gelişmiş öğeler sunuyor.

Oyuncular mevcut olan içerikler ile lunaparkı kendi zevklerine göre düzenleyebilecek, diledikleri görselliğe imzalarını atabilecekler. Steam üzerinde bu tarz indirimler sıklıkla yayınlanmakta. Bu kez de Planet Coaster oyunu için gerçekleştirilen bu indirim, pek çok oyuncunun yüzünü güldürecek.