Pearl Abyss tabiri caizse oyun bombardımanı yapacak. Üç oyun birden geliştiriyor!

PLAN 8

Devasa çok oyunculu nişancı oyunu. Counter-Strike serisinin yaratıcılarından biri olan Minh Le teknik danışman olarak görev alıyor. Yapımına Black Desert Online ve Black Desert Mobile çevre sanat yönetmeni Seung-ki Lee liderlik ediyor.

Crimson Desert

Epik hayali bir dünyada geçen açık dünya devasa çok oyunculu rol yapma oyunu. Hayatta kalma savaşında üç kabile Pywell kıtasının kontrolüne ele almak için mücadele edecek. Yapımını 2018’den bu yana RYL Online’ın tasarım yönetmeni Jason Jung üstleniyor. Jason Jung’a yardımcı olan isimler arasında Pearl Abyss’in kurucusu Dae-il Kim ve RYL Online baş savaş tasarımcısı Eter Lee yer alıyor.

DokeV

Her yaştaki oyuncular için devasa çok oyunculu rol yapma oyunu. Yapımına Black Desert Online animasyon yönetmeni Sang-young Kim ve Black Desert Online tasarım yönetmeni Suh Won Choi liderlik ediyor.

Pearl Abyss üç oyun için de ilk oynanış görüntülerini 14 Kasım Perşembe günü Türkiye saati ile 07:00’da başlayacak G-Star 2019 basın konferansında paylaşacak. YouTube ve Twitch üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Yayını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.