Huawei güncellemeleri bir bir yayınlamaya devam ediyor. Bu kez Huawei P30 Pro telefonu için bir yazılım güncellemesi paylaşıldı.

VOG L29 9.1.0.178 (C431E4R2P2) yapı numarasını taşıyan güncelleme 236 MB büyüklüğünde. Detaylarına baktığımızda son dönemde OLED tabanlı telefonlar için önemli olan DC Kararta özelliğinin güncellemeye dahil edildiğini görüyoruz. Ekrandaki titremeleri önleyen yeni ekran modunda voltaj kontrolü ile birlikte renkler daha iyi gösteriliyor.

Huawei P30 Pro güncelleme değişiklikleri


Bu güncelleme, ekran titremesini önlemek için DC Karartma modunu ekler.

[Ayar]
Ekranın titremesini önlemek için DC Karartma modunu ekler. Titreşimi azaltmayı etkinleştirmek için Ayarlar> Ekran> Gözleri koru’ya gidin.
[Bluetooth]
Yüksek kaliteli ses, gecikmesiz ses ve video senkronizasyonu ve etkileyici bir dinleme ve izleme deneyimi için Huawei’nin ultra düşük gecikmeli (ULL) Bluetooth teknolojisini ekler.
[Kamera]
Fotoğraf kalitesini yükseltir, renklerin daha doğal ve gerçek görünmesini sağlar. Ön kamerayla çekilen videoların hatalı gösterimini düzeltir.
[Yüz Kilidi Aç]
İkinci bir yüz kaydetme seçeneğini ekler.
[Parmak İzi Tanıma]
Parmak izi kimlik doğrulamasını optimize eder. Gelişmiş bir kullanıcı deneyimi için parmak izlerinizi yeniden kaydedin.

[AR Ölçümü]
AR ölçümü işlevini optimize eder, böylece belirli nesnelerin hacmi otomatik olarak ölçülebilir.
[Ekran]
Bazı senaryolarda yanlış ekran renkleri sorununu çözer. Mesajları ve bildirimleri canlı duvar kağıdı ile kilitli bir ekranda görüntülemenizi sağlar.
[Sistem]
Bazı senaryolarda ekranın otomatik olarak kapanmaması sorununu düzeltir. Daha iyi bir genel performans için sistem kararlılığını optimize eder.

Daha iyi bir P30 Pro deneyimi için güncellemeyi edinmenizi öneririz.