Teknoloji devlerinden Oppo, yeni Enco Free Bluetooth kulaklığıyla dikkat çekecek.

OPPO INNO Day etkinliğinde ilk kez gördüğümüz OPPO Enco Free bugün resmen karşımızda. Ürünün resmi tanıtımı yapılmadı ama görselleri bugün resmen ortaya çıktı. OPPO ses tarafında her zaman iddialı bir üretici olmuştur. Özellikle son dönemde akıllı telefonlarının içine koyduğu zamanın ötesinde kulaklıkları ile kullanıcıların kalbini çalan OPPO‘nun yeni nesil kablosuz kulaklığı ile de ciddi bir kalite sunacağını düşünüyoruz.

OPPO bildiğiniz üzere 26 Aralık tarihinde yeni nesil OPPO Reno 3 ve OPPO Reno 3 Pro tanıtımı yapacak. Bu lansman sırasında OPPO INNO Day etkinliğinde ilk kez canlı canlı gördüğümüz kablosuz kulaklık da bizlere sunulacak. Kasanın hemen önünde bir LED ışığı görüyoruz. Bu ışığın bağlantı ve şarj tarafında bize uyarı vereceğini düşünüyoruz.

Ayrıca kasanın hemen yanında da bir eşleştirme düğmesi bulunuyor. Bunun başka bir işe yarayıp yaramayacağı ise belirsiz. Kulak içi bir kulaklık olan bu eni nesil kulaklıkların özel bir yapı sayesinde kulağın şeklini alacağı da gelen bilgiler arasında.

Bazı Çinli kaynaklar iPhone ile eşlenecek derken bazı kaynakların eşlenmeyecek demesi ise açıkçası kafaları karıştırıyor. Enco Q1 kulaklıkların çok ötesinde bir performans ortaya koyacağı belirtilen yeni kulaklıkların fiyatlarını ise ciddi anlamda merak ediyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?