OnePlus 5 akıllı telefonuna mobil dünyada çok yoğun bir ilgi var. Telefona ilgi katlanarak artıyor.

6 ve 8 GB bellek seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan OnePlus 5’i satın almak isteyen kullanıcılar New York’ta metrecelerce kuyruğa girmiş durumdalar.

Amerika’da iPhone’dan sonra ilk defa bu kadar büyük bir ilgi ile karşılanan telefon olma unvanını taşıyan yeni amiral gemisi şimdiden en büyük rakiplerine korku salmaya başladı.

Yeni amiral gemisi 20 ve 16 megapiksel değerlerine sahip çift arka kamerası ve 8GB belleği ile dikkatleri üzerine toplayacak. Kullanıcılara en hızlı akıllı telefon deneyimi yaşatacak olan OnePlus yetkilileri, kamera konusunda oldukça iddialı bir duruş sergiliyor.

Resmi olarak duyurulan yeni amiral gemisinde bulunan çift arka kameranın bir tanesi ”telephoto” lensi ile karşımıza çıkacak ve ayrıca iPhone 7 Plus’ta bulunan özel bir potre modu da kullanıcılara sunulacak.

Düşük diyafram değeri sayesinde, en düşük ışıklı ortamlarda bile en kaliteli görüntüleri yakalayacak telefon, rakiplerini şimdiden zor duruma sokmakta.

iPhone 7 Plus’ın tasarımına benzerliği ile dikkat çeken yeni telefon, aynı hatta aynı anten çizgileriyle de oldukça çok konuşulacağa benziyor.

Düşük fiyatı ve yüksek özellikleri ile üst sınıf telefon kullanıcıların yeni tercihi olacak olan amiral gemisi, Snapdragon 835 işlemcisi, 6 ve 8 GB bellek seçeneği, 64 ve 128 GB depolama alanıyla satışa sunulacak. Güçlü özelliklerinin yanında kullanıcıya alternatif sunmasıyla da taktir topluyor.