Ölüm Ormanı Film Fragmanı izle
Yarın vizyona girecek filmler arasında olan Ölüm Ormanı filmi diğer filmlere oranla biraz daha gerilim dolu, komedi filmlerinin boy boy sergilendiği dönemde bu tarz filmlerde çeşitlilik katacaktır.
Başrollerini Eric Balfour , Missy Peregrym , Nicholas Campbell , Jeff Roop paylaştığı ve yönetmenliğini Adam Macdonald yaptığı Ölüm Ormanı adlı filmde bir ailenin başından geçen macera ve gerilim dolu anları anlatıyor.

Ölüm Ormanı Konusu
Alex (Jeff Roop) ve Jenn (Missy Peregrym) mutlu bir çifttir ve bir gün Kanada’nın eşsiz güzellikteki ormanlarına kamp yapmaya giderler. Alex terübelerinden faydalanarak öncülük eder fakat avukat olan Jenn bu koşullara alışık değildir ve farklı bir yapısı vardı. Ormandaki kaldıkları ilk gecede, Brad adında bir adamla tanışırlar.. Son derece maço bir erkek olan Brad (Eric Balfour) Jenn’den hoşlandığını açıkça belli eder. Ondan uzaklaşan çitf emin olmadıkları için takip edilip edilmediği konusunda karar veremezler. Olaylar dahada gizemli bir hal alır ve macera korku dolu anlar sizlerle olacak.

Ölüm Ormanı Fragmanı