Ödevim, öğrencilerin okul ödevlerini araştırarak not alabilmelerini sağlayan yararlı bir Android uygulamasıdır. Uygulama çok basit ve kullanımı kolay tasarlanmıştır. Böylelikle ödevinizin konusu hakkında kolayca aramalar gerçekleştirerek istediğiniz bilgileri uygulama üzerinden edinebilirsiniz.

Uygyama, Öğrencilerin okul ödevlerini araştırıp not almaları için geliştirilmiş olup, Kaynak olarak wikipedia.org sitesi kullanılmıştır.
Uygulamada, Ödev araştırmalarında hızlı bir biçimde sonuca ulaşarak kolaylık sağlamak ve dikkat dağınıklığını önlemek amaçlanmıştır

Dikkat dağınıklığını önleyen uygulama ödevlerinizi kısa sürede ve hızlıca bitirmenizi sağlamaktadır. Uygulama üzerinde erişeceğiniz bilgilerin kaynağı ise Wikipedia.org’tur. Güvenilir bilgilere ulaşmanın kolay yollarından biri olan Ödevim, öğrencilerin Android telefon ve tabletleri üzerinde mutlaka bulundurması gereken bir uygulamadır.

odevim1

Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, mobil cihazlarınız üzerinde ders çalışarak aynı zamanda müzik dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile mesajlaşmaya devam edebilirsiniz.

Ödevim Uygulamasını İndirmek İçin Tıklasana (: