Need for Speed: Most Wanted en sevilen nfs serilerinden bir tanesi. Oyunu bitiremediniz mi veya bitirmeye üşendiniz mi. O zaman Need for Speed: Most Wanted Save Dosyasını indirmek istermisiniz? Need for Speed Most Wanted‘ın serinin tarihindeki en başarılı oyun olduğu ortada. Hem içerisindeki arabalar, hem de oynanışın çok rahat ve elverişli olması sayesinde bu başarıyı yakalayabilen Most Wanted, aynı zamanda güzel görünen grafiklere ve kaliteli ses öğelerine de sahip.

Ancak oyunun oldukça zorlu olması ve uzun bir süreci barındırması arabaların hepsini açmayı biraz sıkıcı hale getirebiliyor. Sizin için hazırladığımız Need for Speed Most Wanted save dosyası sayesinde tüm arabalar ve yollar açık bir şekilde oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.

Kurulum :

Save dosyalarını rardan çıkarın. İçerisindeki cparty adlı klasörü, Belgelerim klasörünüzün altındaki Need for Speed Most Wanted klasörünün içerisine kopyalamak.

Kurulum sırasında sorunlar yaşarsanız elbette onları da bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Need for Speed Most Wanted’da en hızlı ve kaliteli arabalara en kısa yoldan ulaşabilmek için bitirilmiş save dosyasını kullanmayı unutmayın.

Save Dosyasını İndirmek İçin Tıklasana (: