Motorola şirketi yeni bir akıllı telefon hazırlığında. Son bilgilere göre Motorola Edge+ isimli yeni bir telefon çıkaracak.

Android telefon pazarında orta segmente takılıp kalan Motorola’nın, tasarım konusunda yenilikler yapmaya başlayacağı ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde yine orta segmente hitap eden Moto G8 ile karşımıza çıkan firma, 2020 yılı içerisinde Samsung’un Galaxy S8 Edge’de kullanmış olduğu ekran tasarımından esinlenecek gibi görünüyor. Motorola Edge+ olarak isimlendirileceği söylenen telefon, bugün CAD görselleri ile karşımıza çıktı.

Sızdırılan CAD görseline göre; telefonda üçlü arka kamera kurulumu yer alacak. Telefon arka bölümünde ise bir de parmak izi okuyucusu bulunacak. Ön bölümde ise ekran uçtan uca komple ekran olacak.

Telefon yanlarına doğru kıvrımlı bir yapıda olacak olan bu ekran, tam ekran deneyimi sunacak. Ancak ön kameranın sol üst tarafta gerçekten nokta şeklide konumlandırılacağını belirtelim. Ürünün isminin Edge+ olması ise Samsung Edge modelleri ile karıştırılmasına sebebiyet verebilir.