Motorola şirketinin üzerinde çalıştığı Edge Plus modelinin kamera özellikleri netlik kazandı. İşte detaylar…

Geçen hafta sızan görüntülerle, telefonun üçlü arka kameralara ve delikli bir ekrana yerleştirilmiş bir selfie kameraya sahip olacağı söylenmişti. Aynı zamanda 108 MP kameraya sahip olması da bekleniyor.

Teknik özellikler Twitter kullanıcısı TechDroider tarafından yayınlandı. Ve henüz doğrulanmadı. Kaynak, ana arka kameranın 108MP sensör olduğunu söylüyor. Bu Motorola Edge Plus’ın Mi Note 10, Mi 10, Mi 10 Pro ve Galaxy S20 Ultra gibi 108MP kulübüne katılacağı anlamına geliyor.

Ayrıca 16MP sensör ve 8MP kamerası bulunuyor. 16MP kameranın bir ultra geniş kamera olması beklenirken, ikincisi bir telefoto kamera olacak. TechDroider ayrıca telefonun 25MP selfie kameraya sahip olduğunu ortaya çıkardı, ancak deliğin sızan görüntüde olduğu kadar küçük olmadığını da ekledi.

Motorola, telefonu bir Snapdragon 865 işlemci, 12GB’a kadar RAM, Android 10, yüksek yenileme hızına sahip bir şelale ekranı, ses jakı ve 5000mAh‘ın üzerinde bir pil kapasitesi ile piyasaya sürecek. Böylece uzun süre boyunca şarj olmadan kullanılabilecek.