Monster Hunter: World oyunu hakkında pek çok hatayı gideren yeni bir güncelleme geldi. İşte ayrıntılar…

2018 yılı içerisinde Capcom’un kasasını parayla dolduran Monster Hunter: World, yeni bir güncelleme aldı. Xbox One ve PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulan güncelleme ile oyundaki bazı hatalar ortadan kaldırılırken çeşitli ayarlama özelliklerini de oyunculara sunuyor. 6.0 sürüm numaralı güncelleme şuanda indirilebilir durumda.

2018’in en başarılı oyunları arasında yer alan Monster Hunter: World kısa sürede konsol platformunu ve ardından da bilgisayar platformunu kasıp kavurmuştu. Geçtiğimiz hafta yaptığımız haberde oyunun tüm platformlarda kutulu ve dijital olarak 12 milyon satış rakamını geride bıraktığını belirtmiştik. Capcom’un kasasını parayla dolduran ve kazanç grafiklerini önemli ölçüde etkileyen yapım yeni bir güncelleme aldı.

Oyuna bir dizi düzeltme eki getiren güncelleme ile çeşitli performans sorunları da ortadan kaldırıldı. Oyuncuların silahlarında bazı iyileştirmeler yapılırken yaratıkların aniden yaptıkları saldırı atakları da düzeltildi. Yapımdaki Speed Crawler efekti de son güncelleme ile daha iyi bir şekilde oyunculara sunulacak. Güncellemenin 1.72 GB dosya boyutuna sahip olduğunu belirtelim.