Live for Speed, bir çok araba oyunu severlerin yakından bildiği kısa adı LFS olan dünya çapında popüler olan yarış simülatörü oyunudur. Live for Speed oyununa her gün yüzlerce çeşitli yamalar eklenmektedir. Bu yamalardan en fazla eklenenleri ise yeni ve farklı araba çeşitlerinin ekleme olayıdır. Lfs Şahin yamasıyla birlikte oyun da alabileceğiniz arabalar arasında Türkiye de çok popüler olarak kullanılan şahin model arabada eklenmiştir. Oyunu daha fazla türkleştirmek ve daha keyifli hale getirmek için yamayı denemenizi tavsiye ederiz.

Live for speed oyununa eklenen bu yamayla, özellikle türk kullanıcılar için rakiplerinin aldığı dünyaca ünlü ve hızlı arabaları şahinle geçme fırsatı sunulmaktadır. Böylelikle oyuncuların daha fazla eğlenmesi amaçlanmıştır. Oyunda diğer arabalara yapabileceğini her çeşit modifiyeyi şahine de yapabilirsiniz.

Not: Yamayı kurabilmek için bilgisayarınız üzerinde Live for Speed oyununun yüklü olması gerekmektedir. Kurulum ile ilgili ayrıntılar indirmiş olduğunuz .zip uzantılı dosya içerisinde mevcuttur.

Yamayı İndir