Little Big Workshop oyununa ilişkin heyecan verici bir gelişme yaşandı. Oyun Ekim ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

Strateji ve simülasyon oyunu olarak duyurulan Little Big Workshop rengarenk dünyası ve eğlenceli oynanışı ile yüksek satış rakamlarına imza atacak gibi duruyor. Birbirinden farklı fabrikalar, istasyonlar ve makinalar ile tanışacağımız oyunda müşterilerimizden gelen siparişleri yapmaya ve zamanında yetiştirmeye çalışacağız.

Yüzlerce işçimizin yer alacağı yapımda çalışanlarımızı yöneterek işlerin doğru bir şekilde ilerlemesini sağlayacak, fabrikaları organize edecek, yeni makinalar alarak iş gücümüzü artırmaya çalışacağız. Verimli üretim hatları tasarlayacağımız oyunda 50’den fazla farklı ürün türü de yer alacak. Sürekli gelişen ve değişen pazara yönelik adımlar atarak yüksek gelirler elde etmeye çalışacağımız yapım aynı zamanda gece gündüz döngüsüne de sahip olacak.

Oyun içerisinde bize verilen alanla fabrikamızı kurarak işe başlayacak, geliştirerek ve genişleterek daha fazla üretim için modern teknolojiyi kullanacağız. Minyon tarzdaki işçilerimiz ile başarılı işlere imza atmak için sıkı bir çalışma içerisinde olacağız.Oyun piyasaya sürüldüğünde nasıl bir satış performansı ortaya koyacağı büyük merak konusu.