LG Şirketinin yeni akıllı telefonu LG Velvet, girdiği batarya testinden iyi skorlarla ayrılmayı başardı.

Güney Koreli teknoloji devi LG, mobil pazardaki başarısızlıklarına yeni bir halka eklemek için geçtiğimiz günlerde LG Velvet ile karşımıza çıktı. Telefonun görüntüsünü oldukça beğendik ama 650 dolarlık fiyatını ise tek kelimeyle “sansasyon” olarak yorumladık. LG‘nin yeni nesil orta üst segment telefonu LG Velvet pil testi ile herkesi şaşırtmayı başardı.

Zira telefonun 6,8 inç gibi devasa bir ekran boyutu var. Bununla birlikte 4.300 mAh pil gücü ise tam bir soru işaretiydi. Bugün PhoneArena sitesinin editörleri telefona karşılaştırmalı pil testi yaptılar ve sonuçları da bizlerle paylaştılar.

İlk test internet browser testi oldu ve telefon 11 saat 7 dk gibi iyi bir skora imza attıİkinci test ise Youtube testi oldu. Bu testte de telefon 8 saat 35 dakika boyunca bir performans ortaya koyabildi.

Üçüncü test ise oyun testi oldu. Açıkçası bu testte oldukça iyi bir rakam ortaya kondu ve 9 saat 56 dk gibi bir performans ortaya konabildi. İşin tuhafı ise şu. Youtube testinde telefon daha az performans verirken oyun testinde nasıl bu sonuca imza attı? Bu hususta fikirlerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.