Lenovo, yeni Z5 akıllı telefon modeli ile epey iddialı geliyor. İşte detaylar…

Yeni yeni detaylar aldığımız cihaz hakkında bugün ilginç bir bilgi paylaşıldı. Lenovo Genel Müdür Yardımcısı Chang Cheng, şirketin çok yakında tanıtması beklenen telefonun dikkat çekici bir pil performansı olacağını açıkladı. 45 günlük bekleme süresi sunacağını iddia eden Cheng, telefonun pili bitse bile, kullanıcıların 30 dakikalık bir konuşma süresine sahip olacakları iddiasında bulundu.

Şirketin iddia ettiği pil sürelerine ulaşmak için telefonunda büyük bir bataryayı barındırması gerekmekte. Telefonun, tarihdeki herhangi bir mobil cihaz için bir ilk olan 4TB depolama alanına da sahip olacağı belirtildi.

Yakın zamanda tanıtılması beklenen Lenovo Z5’in pilinin tamamen bitmesinin ardından 30 dakikalık bir konuşma süresi sunacağı şimdiden kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmışa benziyor. Yapay zekalı çift arka kamera ile çıkacak olan Lenovo Z5, iddialı bir şekilde piyasaya girece

Ek olarak, geçtiğimiz günler yeni Z5 ile çekilmiş birkaç fotoğraf yayınlandı. Kameranın özellikle manzara fotoğrafları çekerken, renk geçişlerini mükemmel bir biçimde ayırt ederek yansıtacağı söyleniyor.

Lenovo ülkemizde de faaliyet gösteren markalardan biri olarak dikkat çekiyor.