Evet arkadaşlar artık hemen hemen herkesin akıllı telefonunda kullandığı adaffix ve kim arıyor uygulamaları ile rehberinize erişim izni vererek herkesin o numaranın kime ait olduğunu görmesine imkan sunarız. Tabi bunu bilmeden uygulamayı yükleyenlerde vardır aramızda. Numaralarının bu yollarla görünmesini istemezler.Ayrıca bu program uygulama rehberinizde olmayan numaraların kime ait olduğunu bulmaya yarayan bir program. Uygulama, uygulamayı yükleyen kişilerden rehbere erişim istiyor. Ulaştığı rehberdeki kişileri kendi veri tabanına kaydediyor ve bu şekilde hangi numara kime ait bulunabiliyor.

Ayrıca sizin bu uygulamayı yüklememiş olmanız numaranız veri tabanına eklenmesine engel değil. Çünkü başka biri rehber erişimine izin verdiğinde numaranız bu kişide kayıtlı ise numaranız gene veri tabanına eklenir.

Bunun dışında tehlikede olan sadece rehberiniz değildir. Uygulamanın istediği izinlerden dolayı kaydettiğiniz kimlik bilgileri, şifre ve kodlarınız da çalınma tehlikesi altındadır.

Numaram var diye endişelenmeyin. CIA adlı uygulamanın Türkiye’de ki kullanıcıların numaralarını sakladığı bölüme gelerek numaranızı sildirebilirsiniz.

Numaranızı buradan sildirebilirsiniz http://cia-app.com/self-service/numarami-sil/