Kaspersky Internet Security 2015 Teknik Önizleme Kaspersky’nin yeni nesil güvenlik paketine ilk basamaktır. Kaspersky Internet Security 2015 in tam sürümü ilerleyen günlerde sizlerle olacaktır.

Kurulum her zamanki Kaspersky kuralları izler . Size uyumsuz uygulamalar konusunda uyarı veriyoruz , ama yine de yüklemeyi seçebilirsiniz ; Program bir aktivasyon kodu sormak ; yerine” deneme ” seçeneğini seçiniz ve Kaspersky Internet Security size 91 günlük lisans vererek , otomatik olarak devreye girer .

Yazıldığı gibi Kaspersky , detaylara henüz yeni özelliklere sahip , ancak en belirgin değişiklik, şimdiye kadar basitleştirilmiş , bastırılmış arayüzüdür. ” Tarama” , ” Updater ” , “Güvenli Bankacılık” ve ” Ebeveyn Denetimleri ” : Düz düğmeleri dört ana görev alanları vurgulayın. Bunlardan herhangi birini tıklayın ve yeni bir bölmesi yerine kaybolur . Veçoğunlukla bu da göz önünde sadece birkaç anahtar düğmeleri ile , minimum seçeneklerini korur .

Diğer seçenekler olsa , çok uzakta değildir . Bir “Show Ek Araçlar ” Ekrandaki klavye , Karantina , Güvenlik Açığı Taraması , Tarayıcı Yapılandırma Privacy Cleaner , Kaspersky Rescue Disk ve Microsoft Windows Sorun Giderme gibi iletişim listeleri fonksiyonları.

Tüm olağan ayarları çok , teklif , ve program ilk kamu sürümü için şaşırtıcı tam görünüyor .

kaspersky_2015

 

License:                      : Beta Testi Boyunca Ücretsiz ( 91 gün )
İşletim Sistemleri   : Windows 7 (32 bit), Windows 7 (64 bit), Windows 8, Windows Server, Windows Vista (32 bit), Windows Vista (64 bit), Windows XP
Dili                               : English

NOT : Bu bir beta sürümdür. Önerimiz tam sürümü çıkmasını beklemeniz. Bu programı kurmanız sisteminizin düzgün çalışmamasına sebep olabilir. Tanıtım amaçlı ve merak edenler için konulmuştur.

 

Kaspersky Internet Security 2015 Beta İndirmek İçin Tıklasana ((: