Instagram’da beğendiğiniz resimleri kolayca bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan faydalı bir program.

Free Instagram Download, sıkı Instagram kullanıcılarının platform üzerinde beğendikleri tüm resim ve videoları indirebilmesini sağlayan fiyatsız ve kullanımı kolay bir bilgisayar programı.

Şayet mobil aletleriniz dışında Instagram’a bilgisayardan da giriş yapıyorsanız beğendiklerinizi kolayca indirebileceğiniz bu programın oldukça işe yaradığını söyleyebilirim.

Arkadaşlarınızın veyahut izlediğiniz popüler kişilerin paylaşmış olduğu tüm fotoğraf ve videoları indirme olanağı sunan uygulamanın kullanımı son derece kolay. YouTube video indirme programları gibi çalışan programa indirmek istediğiniz fotoğraf ya da videonun indirme irtibatını başka bir deyişle linkini vermeniz yeterli. Bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebileceğiniz resim ve videoları indirdikten sonra hemen açarak kontrol edebilirsiniz.

Kendi profilinizdeki resim ve videoları yedeklemek için de kullanabileceğiniz uygulamaya kısa müddet içerisinde bir kişinin profilindeki tüm resim ve videoları toplu olarak indirme seçeneği de ilave edecek.

Proxy ve VPN sunucuları üzerinden çalışan Free Instagram Download sayesinde kolayca, hızlı ve güvenli bir şekilde Instagram fotoğraf ve videolarını indirebiliyorsunuz.

İndir