Oyuncu ekipmanları konusunda epey başarılı olan HyperX, yeni modeli HyperX Surge ile geldi.

Pulsefire Surge, Pxart 3389 sensörü ve 16.000 DPI çözünürlüğüyle üst düzey hassaslık sağlıyor. Omron anahtarlarının kullanıldığı sol ve sağ düğmeler 50 milyon tıklamaya kadar dayanma garantisi sunuyor. 360 derece RGB aydınlatma efektlerine de sahip olan mouse’u HyperX NGenuity yazılımıyla kişiselleştirmek mümkün. Bu sayede oyuncular sistemlerine veya çevrelerine uyan renkleri seçip çok daha etkileyici bir oyun deneyimi yaşayabilecekler.

“Pulsefire Surge’ün tasarım sürecinde profesyonel oyun takımlarının ve oyun tutkunlarının biçim, uyum ve özelliklere ilişkin görüşlerine başvurduk.” diyen HyperX Kıdemli İş Birimi Müdürü Marcus Hermann, sözlerini şöyle sürdürüyor: “HyperX oyun ekipmanlarını; profesyonel oyuncular ve oyun tutkunlarına performans ve özelleştirme olanaklarını bir arada sunan yüksek kaliteli bir mouse ile tamamlamayı hedefliyorduk. Pulsefire Surge, bu mükemmellik standartlarını karşılıyor.” dedi.

Pulsefire Surge, daha akıcı hareket imkanı ve daha uzun ömür için örgülü, esnek bir kabloya sahip. Mouse’un simetrik tasarımında yer alan geniş taban sayesinde yüzeyler üzerinde çok daha akıcı hareket olanağı sağlanıyor.

HÜrüne KDV dahil 329 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Kaliteli bir ürün olduğu kuşkusuz fakat fiyatının biraz tuzlu olduğunu söyleyebiliriz.