Esasen Kingston şirketine bağlı olan HyperX tüzel kişiliği, oyuncular için özel kulaklıklar üretiyor. 4 Milyon kulaklık satan şirket ulaşılması zor bir başarıya ulaştı.

HyperX ödüllü oyuncu kulaklarından 4 milyondan fazla satış yaptığını açıkladı. Şirket, Nisan 2014’te satışına başladığı oyuncu kulaklıklarında 2 yıldan kısa bir süre içerisinde 1 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Oyun oynamaya ilk kez başlayanlardan profesyonel oyunculara kadar tercih edilen kulaklıklar, şu anda 100’den fazla ülkede, 15.000 mağazada bulunuyor.

HyperX, 1,3 milyondan fazla satan HyperX Cloud II dahil olmak üzere birçok kulaklık sunuyor. 50 dolar altı en iyi kulaklık kabul edilen Cloud Stinger, 2017 iF dizayn ödülünü kazandı. Cloud Revolver 2017 yılında PC Gamer tarafından “Yılın En İyi Kulaklığı” seçildi. Cloud Alphaise ise IGN tarafından çift odalı tasarımıyla oldukça beğenildi. Markanın ilk kablosuz bağlantı özelliğine sahip kulaklığı Cloud Flight da Tüketici Elektroniği Fuarında, Reviewed’dan Editörün Seçimi ödülünü almıştı.

Oyuncu ekipmanları günümüzde çok ilgi gören teknolojik ürünler olarak dikkat çekiyor.